Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oskarża dyrektora lubelskiego Leclerca o dręczenie i obrażanie

Utworzony przez zmora złodziei:)), 9 marca 2009 r. o 23:19 Powrót do artykułu
acha to ze broni pani joli żony dyrektora to nie znaczy ze sie zepsuła jak ktoś napisał nie można oczerniać ludzi jak nie ma sie podstaw nie chodzi o to żeby zmieszać człowieka zbłotem i jego rodzinę ale o to żeby powiedzieć prawde tak jak było pani jola jest w porzadku i mieszanie jej do tej sprawy jest błedem jakaś kultura osobista obowiązuje chyba każdy znas wyniósł jakieś wychowanie z domu także nie czepiajmy sie ludzi tylko dlatego że nazywaja sie Barwinska skupmy sie na tym aby monika faktycznie zadziałała i ta cała historia była blefem co wam gwarantuje na sprawie sadowej beda dziennikarze to bedziecie na bierzaco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OŚWIADCZAM ZE MONIKA NIE WYCOFAŁA NICZEGO TO WSZYSTKO BREDNIE KTOŚ ZALOGOWAŁ SIĘ NA JEJ NIKU I TO NAPISAŁ WIERZCIE MI TO NIE KONIEC TYLKO POCZĄTEK I NIE PISZCIE WIECEJ NEGATYWÓW NA NIA BO FAKTYCZNIE SIĘ PODDA I SIĘ ROZMYŚLI WYCOFA SIĘ I CO CZY KTÓREŚ Z WAS PÓJDZIE DO SĄDU I ZAŁOŻY IM SPRAWE NIE SĄDZĘ DLATEGO ZWAŻAJCIE NA TO CO PISZECIE NAJPIERW ZADAJCIE JEJPYTANIE NA FORUM I NIECH MA SZANSE SIE WYPOWIEDZIEC A NIE ZAKŁADACIE Z GÓRY ŻE TE PODPUCHY TO PRAWDA ZASTANÓWCIE SIE TROCHĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiktoria napisał:
OŚWIADCZAM ZE MONIKA NIE WYCOFAŁA NICZEGO TO WSZYSTKO BREDNIE KTOŚ ZALOGOWAŁ SIĘ NA JEJ NIKU I TO NAPISAŁ WIERZCIE MI TO NIE KONIEC TYLKO POCZĄTEK I NIE PISZCIE WIECEJ NEGATYWÓW NA NIA BO FAKTYCZNIE SIĘ PODDA I SIĘ ROZMYŚLI WYCOFA SIĘ I CO CZY KTÓREŚ Z WAS PÓJDZIE DO SĄDU I ZAŁOŻY IM SPRAWE NIE SĄDZĘ DLATEGO ZWAŻAJCIE NA TO CO PISZECIE NAJPIERW ZADAJCIE JEJPYTANIE NA FORUM I NIECH MA SZANSE SIE WYPOWIEDZIEC A NIE ZAKŁADACIE Z GÓRY ŻE TE PODPUCHY TO PRAWDA ZASTANÓWCIE SIE TROCHĘ
MONIKA WALCZ O SWOJE.JA TEGO NIE ZROBIŁAM I TERAZ ŻAŁUJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj nie przesadzajcie już tak!nie wszyscy którzy tam pracują a są kierownikami są źli.Waźmy na przykład pana Marka,kierownika kas czy panią Ele na którą tak co niektórzy narzekają.Czy oni komuś coś kiedyś zrobili zrobili.Pan Marek to dusza człowiek a pani Ela po bliższym poznaniu okazała się bardzo sympatyczną osobą.Pan Barwiński może trochę przesadzał z tym swoim zachowaniem ale pomyślcie co by było gdyby się nie wydzierał?Czy ktoś by go szanował albo czuł respekt przed nim?Raczej nie!Może nie popisał się zachowaniem w stosunku do Moniki ale pewnie nie bez powodu.Pracowałam razem z nią i wiem że była pyskata w stosunku do klientów i nie tylko.Dziwię się że nie została dyscyplinarnie zwolniona za chamskie zachowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odnośnie tej koleżanki co zwie sie nana powiedz jak się nazywasz i zobaczymy wtedy kto był pyskaty to że przez rok jak tam pracowała to tylko jedna skarga na nia była ciekawe ile było na ciebie pewnie sporo skoro piszesz nie z imienia a co do całej sprawy to nie masz z nia nic wspólnego nie ty poszłaś do sądu nie ty poszłaś do gazet to nie wypowiadaj sie jak nic nie zrobiłaś zrób to co ona i wtedy właz na forum i dyskutować a tak na marginesie dzieki ANECZKA nie martw sie wszystko jest na dobrej drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika i inni wiedzą ze wszyscy są tam do wymiany ..monika niedlugo pomozemy ci medialnie walcz bo masz o co tak sie składa ze ta dziewczyna ma racje pamietajcie ze mozecie miec lepiej;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie prawda co mówił Barwiński - Nie chciałem podejmować decyzji bez udziału kierownika, który mógł mieć inne plany wobec pracownika, jako bezpośredni przełożony - ciekawe kiedy tak było a czasami jest tak że kierownik pracownikowi mówi żeby zrobił co innego a wpada dyro na sklep i to już nie jest ważne co kazał kierownik trzeba rzucać wszystko i robić to co kazał Dyrektora bo jak nie to można dostać np.nagane wcale nie konsultuje się z kierownikami bo to co on każe jest najawżniejsze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ze sie interesujecie tym co tam sie dzieje a medialnie zaistniejemy na 100% bedziemy walczyc do konca piszmy tu swoje opinie rozmawiajmy jestem z nia w kontakcie ona nie moze tu teraz pisac bo to co napisze moga wykorzystac przeciwko niej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiktoria napisał:
dobrze ze sie interesujecie tym co tam sie dzieje a medialnie zaistniejemy na 100% bedziemy walczyc do konca piszmy tu swoje opinie rozmawiajmy jestem z nia w kontakcie ona nie moze tu teraz pisac bo to co napisze moga wykorzystac przeciwko niej
Ci ludzie są do wszystkiego zdolni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnośnie tej koleżanki co nazywa siebie wiktorią lepiej sama powiedz jak naprawdę się nazywasz a nie żądasz tego ode mnie!!!Jesteś jej adwokatem czy co?Ja do gazet nie poszłam i nikomu w dupę nie włażę bo już tam nie pracuję.A Monikę znałam i dobrze wiem co mówię-i Barwiński pewnie miał powody że ją zwolnił,z tego co wiem to zwolnił nie tylko ją.Weclercu jest w tej chwili redukcja etatów i co wszyscy powinni pójść do gazet i do sądu bo zostali zwolnieni?Zastanów się trochę co piszesz WIKTORIO!!Ja nie mówię że dyro dobrze zrobił bo każdy kto tam pracował może śmiało powiedzieć że Barwiński kulturą nie grzeszy ale skoro są zwolnienia i redukcja etatów to trzeba się z tym pogodzić a nie od razu pędzić do gazet i do sądu.A jak było tam tak źle i ciężko to dlaczego ta Monika nie zwolniła się sama?Pracy w sklepach jest dużo. To wszystko robi się niesmaczne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam osobiscie nie mam nic do pana piotrka . jest spoko . nigdy jeszcze na mnie nie nabluzgał. nigdy nie słyszałem złego słowa w moja strone. ja niewiem co wam wszystkim na głowy popadało . po prostu jak widzi ze ktos sie ku*** opier***a to reaguje . za co mu ma płacic za siedzenie ??? i bardzo dobrze ze trzyma fason . za to jest spoko. a ja nie wiem co wam p. jola zrobiła ??? jezeli macie cos do niej to i do mnie tez . ona jest spoko !!!!!!!!!!!!!!! ciesze sie ze to jest mój dyrektor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiktoria napisał:
riposta dla idiotki która pisze że co że jej posmarował znam ja doskonale jak większość w leclerku i wierz mi kretynko że nawet gdyby żarła tynk ze ścian to nie tak by wyglądało a skoro masz taką morde to miej tyle odwagi idiotko ujawnić sie z imienia i nazwiska jak ona zrobiła i powiedziała wszystkim co tam jest grane i moge cie zapewnić że ten cały dzisiejszy cyrk z tym co niby wycoała to był blef chciała sprawdzić jaki bedzie odzew i faktycznie nie myliła się co do niektórych nie wiedząc czy to prawda zaczynacie na nia psy wieszać a ona chciała to nagłośnić żeby pracownicy mieli lepiej a tu ojoj niespodzianka za takie durne deb***ki ma walczyć w sądzie śmieszne
większość z leclerca .............. zart jakiś................... większość to ją zna tą Monikę z opowieści kasjerek w palarni zresztą) , że jak miala zły dzień to zje.. klientkę bo ją wk... (czym się zresztą strasznie szczyciła ) to jest temat ................ w stacjach paliw włażą w dupę ...czy tylko paliwo czy zapalniczkę , czy może płyn do spryskiwaczy , uprzejmośc na kazdym kroku a tu ktoś chce by leclerc na zadupiu mimo lokalizacji ściągnął klientów .... ale po co co skoro kasjerka ma zły dzień i wszystko idzie w ppppppppppppppppppppppp............................zdu ? niech się wypowie jakiś menager z niezależnej firmy ... bo mam dośc tego .....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak WIKTORIO nie rób zarzutów nikomu,forum jest do wYpowiadania anonimowych opinii,a dyro ma jeszcze kogoś nad sobą.Jest tam żle,nie wszystkim oczywiście,jest ciężko ale to byl Moniki wybór.Mówi się-nie ma ludzi niezastąpionych,ale po takich opiniach o kierownictwie będą w leclerku pracować same DAUNY i bezmózgowia.I tak poziom osób ostatnio zatrudnionych o litość prosi.Czy juz cie Moniko ktoś zastraszyl?Dokończ dzielo,ale pamiętaj to nie plac zabaw,konsekwencje ponioslaś za swoje zachowanie,a kij ma dwa końce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
monika i inni wiedzą ze wszyscy są tam do wymiany ..monika niedlugo pomozemy ci medialnie walcz bo masz o co tak sie składa ze ta dziewczyna ma racje pamietajcie ze mozecie miec lepiej;d
co lepiej co ? chodzić do pracy i nic nie robić ?takie czasy mineły ...................moi drodzy mineły ...... i jak się chodzi do pracy to , żeby pracować podobno ,,, a tam nikogo nikkt nie zmusza do pracy ponad siły tylko do pracy , zwyczajnej pracy , jeśli redaktor jest uczciwy i porafi być obiektywnywny , to powinien wejsc na halę i zaczepić jednego ,drugiego , trzeciego , kasjerkę i kogo tylko chce i zapytać po ludzku o to jak jest ? ale czy zrobił to czy z kimś rozmawiał ? czy się pokusił o to by jego artykuł miał jakąś rzetelną podstawę ? czy ma poparcie kilku ? (może przesadzam dwóch osó ? czemu nie chciał potwierdzenia od pracujących ? anonimowego skoro tak żle tam jest ? czemu ? brak tematów w dzienniku czy co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram to co jest napisane tez tam pracowalem prawie rok a Barwinski to cwaniaczek jest malo tego ze mobing to jeszcze do tego wynosi z tego leklerka na potege:)Ale o tym sie nie mowi bo co to kogo ale popieram osobe co go podala bo typ przegina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz to już przeginasz piszę do tej NANY nie masz prawa wypowiadać na mój temat ty deb***ko skoro mnie tak znasz i ze mna pracowałaś to powiedz jak sie nazywasz cwaniaro jedna nie oczerniaj mnie bo w przeciwieństwie do ciebie ja zapier***ałam a nie sie obijałam tchurzu gówno cie obchodzi czy ja sie sądze i za co zajmij się soba a skoro tyle pracy jest w sklepach to albo sie sama tam zatrudnij albo powiedz innym gdzie to sami pujda ja z miła checią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aha do nastepnej kretynki jak sama siedziałaś na kasie jqako kasjer to moze swoje nerwy wyładowywałaś na klientach bo dla wszystkich którzy mnie znaja wiadome jest że ja na kasie nie siedziałam tylko byłam rolkarzem więc stul ten głupi ryj jak jestes podstawiona przez leklerc to daj sobie spokój wszyscy co tam pracowali wiedza jak tam jest a ty najwidoczniej nie i wierz mi że ja nie ustąpie i nie wypowiadaj się więcej na mój temat bo gówno o mnie wiesz skoro taka jestes mądra to się ujawnij jak ja a jak jesteś tchurzem to się zamknij
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy macie nawalone w mózgi czy macie nas za idiotów przecierz każdy głupi wie że jeżeli pojawia się pochlebny komentarz to pisze go osoba podstawiona z leclerca a dlaczego??????????? to proste żaden pracujący tam pracownik a tym bardziej ten zwolniony czy ten co sie sam zwolnił nie napisałby na ten burdel nic pochlebnego ci co pracuja dostają w dupę ci co odeszli mieli dość a tych co zwolnili no sami pomyślcie to jest śmieszne panie dyrektorze prosimy obrać inną droge obrony co myślicie że teraz jak ją wywalili mozecie na nią psy wieszać żeby wszyscy myśleli że pan DYREKTOREK był taki super a ona ta zła że żle pracowała no zastanówcie się przecierz wszyscy wiemy że była dobrym pracownikiem jak mało kto zapier***ała czy na kasie czy na rolkach a jak poszła na spożywkę to tylko miało się wrażenie że jest wszedzie to nie mówcie ze piszecie jako pracownicy bo my co ją znamy nie uwierzymy w te wasze brednie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a DO AGA mam nadzieje ze medialnie sie stykniemy i pomożemy ma być podobno pikieta pod tym burdelem a kierowniczka jednego z leclerków założyła skrytkę pocztową dla byłych roboli z tego przybytku dobroci zobaczysz ze nabałaganimy jestem jednym ze świadków moniki w sadzie mam nadzieje że zaczniecie sie do niej zgłaszać i bedziecie świadkami w sądzie piszę do byłych pracowników leclerca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KIEROWNICY TO SIE POWINNI ZASTANOWIC CZY WARTO CHODZIC NA SKARGI DO DYRA ZWALAC WINE NA PRACOWNIKA PO TO ŻEBY CZASEM NIE WYSZŁO NA TO ŻE TO JEGO WINA POWIEM Z NAZWISKA CIECHAŃSKA I MATEJUK TO SA FAŁSZYWI PRZYJACIELE RADZE WAM UWAŻAĆ NA TE OSOBY A TAK NA MARGINESIE TO CHYBA DYRO SIE POMYLIŁ DAJĄC IM TE STANOWISKA ŻADNO Z NICH NIE DAJE SOBIE RADY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...